+86-373-3020116
Lagerformöverföringsvagn

Lagerformöverföringsvagn

Rail Cart parameter:
Skicka förfrågan
Product Details ofLagerformöverföringsvagn


Järnväg Vagn parameter:

ModellBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Nominell belastning (T)21020305063150
Bordsstorleklängd (L)20003600400045005500560010000
Bredd (W)1500200022002200250025003000
Höjd (H)4505005506006507001200
Hjulbas (mm)1200260028003200420043007000
Hjuldiameter (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Markfrigång (mm)50505050507575
Motoreffekt (Kw)11.62.23.556.315
Batterikapacitet (Ah)180160180250330400600
Batterispänning (V)24484848484872
Körtid vid full belastning4.324.843.53.332.9
Löpsträcka för en laddning (Km)6.57.24.84.243.63.2
Max hjulbelastning (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


product

 TRANSFER CART SOLUYION

Populära Taggar: lagerformöverföringsvagn, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, anpassad, tillverkad i Kina, Betong överföringsvagn, Dö hantervagnar, Elektrisk formvagn, Stor mögel järnvägsöverföringsvagn, Mögelöverföringsvagnar, Överför du vagn

Du kanske också gillar

Skicka förfrågan

(0/10)

clearall